סדרות מיוחדות: 2010 - חינוך בלתי פורמאלי בהקשר הסכסוך הישראלי-פלסטיני
מאת דאוד כותאב
במאמר הראשון בסדרת המאמרים של שרות החדשות של קומון גראונד בנושא החינוך הבלתי פורמאלי בהיבט הישראלי - פלסטיני, איש התקשורת דאוד כותאב מסביר מדוע חשוב שתהיה לילדים פלסטינים גישה לתכניות טלוויזיה מתאימות.
(מקור: שרות החדשות של קומון גראונד. 24 בדצמבר 2009) 
מאת מייק פרשקר
במאמר השני בסדרת המאמרים בנושא החינוך הבלתי פורמאלי בהיבט הישראלי-פלסטיני, מסביר המחנך מייק פרשקר, מדוע מייחסים חשיבות לחינוך הפורמאלי לחינוך הבלתי פורמאלי.
(מקור: שרות החדשות של קומון גראונד. 24 בדצמבר 2009) 
מאת גומר בן משה
במאמר השלישי בסדרת המאמרים שלנו על החינוך הבלתי פורמאלי בהקשר הישראלי-פלסטיני, המיילדת הישראלית גומר בן משה מתארת איך אתרי אינטרנט לשיתוף קבצים, כמו יו-טיוב, חושפים אנשים למציאויות "אחרות" שאינן זוכות לביטוי בתקשורת הממוסדת. צפו בסרט המצורף כדי לראות את הכותבת בפעולה.
(מקור: שירות החדשות של קומון גראונד. 14 בינואר 2010) 
מאת ראמי מדהווי
במאמר הרביעי בסדרת המאמרים שלנו על החינוך הבלתי פורמאלי בהקשר הישראלי-פלסטיני, היזם החברתי הפלסטיני ראמי מדהווי כותב על הפוטנציאל שבאמצעי התקשורת החדשים לתמוך במאבק הפלסטיני להשגת מדינה עצמאית.
(מקור: שירות החדשות של קומון גראונד. 14 בינואר 2010) 
מאת נילי ונציה
במאמר החמישי בסדרת המאמרים שלנו על חינוך בלתי פורמאלי בהקשר הישראלי- פלסטיני, נילי ונציה, העוסקת בדיאלוג רב תרבותי, דנה בתפקידם של ספרים, סרטים ותכניות טלוויזיה בעיצוב הרגשות והעמדות שלנו כלפי האחר.

(מקור: שירות החדשות של קומון גראונד. 21 בינואר 2010) 
 
 
 
 
"רק לעתים נדירות אנו נתקלים בפרסום מאוזן המעודד פיוס, הבנה ודו-קיום במזרח-התיכון. שירות החדשות של 'קומון גראונד' מציע את כל אלה בעקביות. בראש ובראשונה, השירות מציע את היסוד הערטילאי ביותר, שהוא גם המהותי ביותר - תקווה לעתיד חדש לכל תושבי המזרח-התיכון."

- זיאד אסלי, נשיא כוח המשימה האמריקני לפלסטין
 
 
 

It takes 200+ hours a week to produce CGNews. We rely on readers like you to make it happen. If you find our stories informative or inspiring, help us share these underreported perspectives with audiences around the world.

Monthly:

Donate:

Or, support us with a one-time donation.

 
 
 
 
 
200+
 
 
# of hours per week to create one edition
 
 
8
 
 
# of editors in 6 countries around the world
 
 
30,000
 
 
# of subscribers
 
 
30
 
 
Average # of reprints per article
 
 
4,800
 
 
# of media outlets that have reprinted our articles
 
 
37,307
 
 
# of republished articles since inception
 
 
6
 
 
# of languages CG articles are distributed in
 
 
2000+
 
 
# of writers since inception
 
 
'
סדרות מיוחדות ארכיון