סדרות מיוחדות: מנהיגים דתיים מדברים
מאת טליה אזרחי
בכתבה הראשונה בסדרת הכתבות בה מנהיגים דתיים מדברים על סובלנות דתית, מראיינת עורכת סרץ' פור קומון גראונד, טליה אזרחי, את דר' מוחמד ס. דג'אני דאודי, אקדמאי ופעיל שלום יליד ירושלים. הם עוסקים בשאלה כיצד יכולה לשמש תנועת ווסטיה שהקים אמצעי לשלום בין ישראלים לפלסטינים. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 12 באפריל 2011)
מאת קאזי עבדול קאדיר חמוש
בכתבה השנייה בסדרה על מנהיגי דת שמדברים על סובלנות, קאזי עבדול קאדיר חמוש, המייסד ויושב הראש של שני ארגונים בפקיסטן, "הפדרציה הנוצרית-מוסלמית הבינלאומית" (MCFI), ו"דיאלוג", כותב על ההפגנות האחרונות באפגניסטן בעקבות שריפת הקוראן בפלורידה, ותוהה מהו הלקח שפקיסטן יכולה ללמוד מהתקרית. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 19 באפריל 2011)
מאת מושרף חוסיין
במאמר השלישי בסדרה על מנהיגי דת המדברים על סובלנות, מושרף חוסיין, שהיה בעבר יושב ראש הפורום הנוצרי-מוסלמי בבריטניה, מבקש מנוצרים ומוסלמים בריטיים לצאת מתחום הנוחות שלהם על מנת ליצור חברה בריטית מלוכדת יותר. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 29 באפריל 2011)
מאת שיח אברהים רמדאן
במאמר הרביעי בסדרה על מנהיגי דת שמקדמים הידברות, קורא לנו השיח' אברהים רמדאן מלבנון לכבד את רוחב היקפה של הדת ואת החמלה שבה, על ידי כך שנכיר בזכותם של אחרים להתקיים ולא להסכים עם עיקרי אמונתנו. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 10 ביוני 2011)
מאת אחמד סואיידי
בכתבה החמישית בסדרה אודות מנהיגים דתיים מדברים, אחמד סואיידי, מנכ"ל מכון ואהיד, דן בתקדים החשוב שהציג מושל יוגיקרטה כשסירב להחרים כת דתית. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 17 ביוני 2011)
מאת שיח חאני פהס
במאמר השישי והאחרון בסדרה בה מנהיגי דת דנים בסובלנות, סעיד חאני פהס, חבר בוועדה השיעית האסלאמית העליונה, כותב על האופנים בהם מתאחדים מנהיגי הזרמים הדתיים הרבים בלבנון כדי לקדם דיאלוג במדינה. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 1 ביולי 2011)
 
 
 
 
"רק לעתים נדירות אנו נתקלים בפרסום מאוזן המעודד פיוס, הבנה ודו-קיום במזרח-התיכון. שירות החדשות של 'קומון גראונד' מציע את כל אלה בעקביות. בראש ובראשונה, השירות מציע את היסוד הערטילאי ביותר, שהוא גם המהותי ביותר - תקווה לעתיד חדש לכל תושבי המזרח-התיכון."

- זיאד אסלי, נשיא כוח המשימה האמריקני לפלסטין
 
 
 

It takes 200+ hours a week to produce CGNews. We rely on readers like you to make it happen. If you find our stories informative or inspiring, help us share these underreported perspectives with audiences around the world.

Monthly:

Donate:

Or, support us with a one-time donation.

 
 
 
 
 
200+
 
 
# of hours per week to create one edition
 
 
8
 
 
# of editors in 6 countries around the world
 
 
30,000
 
 
# of subscribers
 
 
30
 
 
Average # of reprints per article
 
 
4,800
 
 
# of media outlets that have reprinted our articles
 
 
37,307
 
 
# of republished articles since inception
 
 
6
 
 
# of languages CG articles are distributed in
 
 
2000+
 
 
# of writers since inception
 
 
'
סדרות מיוחדות ארכיון