סדרות מיוחדות: דת והבחירות בארצות הברית
מאת מרוניסה קאיום
מערכת היחסים של ארצות הברית עם המפלגות האסלאמיות הפוליטיות בעולם הערבי מהווה לאחרונה סוגיה שנויה במחלוקת – אבל, שואלת מרוניסה קאיום, יועצת פיתוח ומדיניות בינלאומית, האם היא מפספסת את הנקודה? (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 6 ביולי 2012)
מאת ג'ואנה ברוקס ותמרה קמסלי
הדת המורמונית ודת האסלאם אינן מתקבלות בהבנה יתרה בארצות הברית. במאמר השני בסדרה על דת ובחירות בארצות הברית, בוחנות ג'ואנה ברוקס, מחברת "ספרה של הילדה המורמונית: תולדותיה של אמונה אמריקנית" והסטודנטית תמרה קמסלי, את הזיקה בין שתי האמונות, ואת האפשרות להכירן יותר לעומק. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 13 ביולי 2012)
מאת אלטף חוסיין
המעורבות האזרחית של המוסלמים האמריקנים נמצאת במגמת עליה. טוען אלטף חוסיין, עמית מחקר במכון למדיניות והבנה חברתית, במאמרו השלישי בסדרה העוסקת בשאלות דת והבחירות לנשיאות בארצות הברית, הוא שואל האם בנובמבר, יפגינו המוסלמים את המחויבות לצדק חברתי שבדתם גם בקלפי? (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 3 באוגוסט 2012)
מאת נדיה ס. מוחמד
יכול להיות שדת ופוליטיקה אינן מקובלות כנושא לשיחה בארוחת הערב, אבל הן נוכחות תמיד בתקשורת האמריקנית. נדיה ס. מוחמד, עורכת בכירה ב-altMuslimah.com, בוחנת במאמר הרביעי בסדרה על דת ופוליטיקה לקראת הבחירות בארצות הברית כמה מן הדרכים שניתן לשפר את הדיון בנושאים אלו. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 17 באוגוסט 2012)
 
 
 
 
"לחוקרים ולקובעי מדיניות כאחד, 'סרץ' פור קומון גראונד' מייצר חומרים יוצאים מ הכלל על המזרח-התיכון. למי שמחפש איזון וניתוח מעמיק, זה המקום לפנות אליו לצורך הבנה טובה יותר של המורכבויות במזרח-התיכון של ימינו."

- ד"ר רוברט א. פרידמן, הקתדרה ע"ש פגי מיירהוף פרלסטון למדע המדינה, האוניברסיטה העברית בלטימור, ומרצה אורח למדע המדינה באוניברסיטת ג'ון הופקינס
 
 
 

It takes 200+ hours a week to produce CGNews. We rely on readers like you to make it happen. If you find our stories informative or inspiring, help us share these underreported perspectives with audiences around the world.

Monthly:

Donate:

Or, support us with a one-time donation.

 
 
 
 
 
200+
 
 
# of hours per week to create one edition
 
 
8
 
 
# of editors in 6 countries around the world
 
 
30,000
 
 
# of subscribers
 
 
30
 
 
Average # of reprints per article
 
 
4,800
 
 
# of media outlets that have reprinted our articles
 
 
37,307
 
 
# of republished articles since inception
 
 
6
 
 
# of languages CG articles are distributed in
 
 
2000+
 
 
# of writers since inception
 
 
'
סדרות מיוחדות ארכיון