סדרות מיוחדות: דת, גלובליזציה ובניית שלום
מאת פרהא טהיר
דור חדש של מוסלמים שגדלו באמריקה עוצב על ידי מסורות אסלמיות ועל ידי מהפכניים אמריקניים. התוצאה, כותבת פרהא טהיר, היא זהות מוסלמית אמריקנית מובחנת. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 31 2012)
מאת שלינה ג'נאמוחמד
האם מריה, אימו של ישו, תצליח לגשר בין דתות שונות? העיתונאית הלונדונית, שלינה ג'נאמוחמד, בוחנת כיצד "בעולם של יוזמות וקמפיינים של עשיית שלום הנשלט על ידי גברים" דווקא לדמות המופת הנשית סיכוי טוב להצליח בגישור בין קבוצות אמונה. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 14 בספטמבר 2012)
מאת שחרזדה ג'פארי
סוגיית זכויות הנשים המוסלמיות נדונה בלהט ברחבי העולם, אך לעיתים קרובות מתעלם הדיון מתפקיד הדת בחיי אותן נשים. שחרזדה ג'פארי, דוקטורנטית באוניברסיטה האמריקנית, בוחנת את האופן בו נשים מוסלמיות מגדירות מחדש את השיח. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 21 בספטמבר 2012)
 
 
 
 
"זה הישג בלתי-רגיל, אם תשאלו אותי... לגרום לכך [שערוצי תקשורת] יפרסמו מאמר של 'קומון גראונד', שלא לדבר על קריאה לחידוש המאמצים לפרשנות טקסטים אסלאמיים באמצעות 'איתיחאד' חדש. כולם רוצים לדעת איך להשפיע. CGNews פשוט הצליחו."

- שמיל אידריס, הממונה על משרד ברית התרבויות של האו"ם
 
 
 

It takes 200+ hours a week to produce CGNews. We rely on readers like you to make it happen. If you find our stories informative or inspiring, help us share these underreported perspectives with audiences around the world.

Monthly:

Donate:

Or, support us with a one-time donation.

 
 
 
 
 
200+
 
 
# of hours per week to create one edition
 
 
8
 
 
# of editors in 6 countries around the world
 
 
30,000
 
 
# of subscribers
 
 
30
 
 
Average # of reprints per article
 
 
4,800
 
 
# of media outlets that have reprinted our articles
 
 
37,307
 
 
# of republished articles since inception
 
 
6
 
 
# of languages CG articles are distributed in
 
 
2000+
 
 
# of writers since inception
 
 
'
סדרות מיוחדות ארכיון