סדרות מיוחדות: קולותיהם של תוניסאים צעירים בעקבות המהפכה - 2012
מאת אכרם קאבי
סטודנטים רבים בתוניס השתתפו באופן פעיל במהפכה, אך מה הם חושבים על מצבה של ארצם כיום? הסטודנט התוניסאי אכרם קאבי בוחן את השאלה במאמר הראשון בסדרה שתעסוק ברעיוניות וביוזמות של תוניסאים צעירים. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 5 באוקטובר 2012)
מאת אמינה בנחליפה
בכתבה השנייה בסדרה המציגה את קולותיהם של הצעירים בתוניס, הסטודנטית התוניסאית, אמינה בנחליפה, בוחנת את התיאטרון שהביא את העולם אל עיר הולדתה. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 19 באוקטובר 2012)
מאת מרים מרופי
בכתבה השלישית בסדרה על קולות הצעירים בתוניס שאחרי המהפכה, טוענת מרים מרופי כי ההתמודדות המכרעת ביותר המשפיעה על תוניס כיום נוגעת לגורלה של מחצית מאוכלוסיית המדינה – הנשים. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 9 בנובמבר 2012)
מאת נור עוואיש
מה הספיקו הצעירים בתוניס לעושת מאז המהפכה? הרבה, אומרת נור עוואיש, עורכת המהדורה בצרפתית ובערבית בסרץ' פור קומון גראונד, ששוחחה עם שישה צעירים על חזונם, ועל הדרכים להגשימו. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 30 בספטמבר 2012)
מאת ג'יהד פרדי
ג'יהד פרדי, חברת מועצת המנהיגים הצעירים בזגואן, מציגה בכתבה החמישית בסדרה על קולות הצעירים בטוניס, את תפקידו של הנוער המקומי במאבק נגד ההתמכרות לסמים. (מקור: שירות החדשות של קומון גראונד (CGNews) 7 בדצמבר 2012)
 
 
 
 
"לחוקרים ולקובעי מדיניות כאחד, 'סרץ' פור קומון גראונד' מייצר חומרים יוצאים מ הכלל על המזרח-התיכון. למי שמחפש איזון וניתוח מעמיק, זה המקום לפנות אליו לצורך הבנה טובה יותר של המורכבויות במזרח-התיכון של ימינו."

- ד"ר רוברט א. פרידמן, הקתדרה ע"ש פגי מיירהוף פרלסטון למדע המדינה, האוניברסיטה העברית בלטימור, ומרצה אורח למדע המדינה באוניברסיטת ג'ון הופקינס
 
 
 

It takes 200+ hours a week to produce CGNews. We rely on readers like you to make it happen. If you find our stories informative or inspiring, help us share these underreported perspectives with audiences around the world.

Monthly:

Donate:

Or, support us with a one-time donation.

 
 
 
 
 
200+
 
 
# of hours per week to create one edition
 
 
8
 
 
# of editors in 6 countries around the world
 
 
30,000
 
 
# of subscribers
 
 
30
 
 
Average # of reprints per article
 
 
4,800
 
 
# of media outlets that have reprinted our articles
 
 
37,307
 
 
# of republished articles since inception
 
 
6
 
 
# of languages CG articles are distributed in
 
 
2000+
 
 
# of writers since inception
 
 
'
סדרות מיוחדות ארכיון